IMPREZY FIRMOWE W GÓRACH

KULIGI DLA FIRM

Kuligi w Zakopanem to niezwykle popularna, tradycyjna atrakcja zimową porą. Nie pomiń jej podczas planowania wypoczynku dla grupy. Zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli będą pod wrażeniem.


Organizatorzy:

Górskie tereny pokryte białym puchem zachwycą każdego. Przejażdżka saniami przez ośnieżone pola, łąki i lasy to doświadczenie, na które trzeba sobie pozwolić. Szczególnie wieczorem, gdy przeprawę rozświetlają pochodnie, a Tatry prezentują zupełnie inne, nieznane oblicze. Wybierz firmę, która nie tylko zorganizuje kulig, ale też zagwarantuje transport z i do miejsca zakwaterowania, to bardzo wygodne rozwiązanie. Często proponowane są dodatkowe atrakcje, w postaci ogniska i poczęstunku oraz towarzystwa góralskiej kapeli, która dba o oprawę muzyczną i zachęca do wspólnej zabawy. Kulig zakończony prawdziwą biesiadą – przyznaj, że to interesująca opcja? Zimowy pobyt w Zakopanem musi wiązać się z taką rozrywką. Grupa długo będzie ją wspominać.

WARTO WIEDZIEĆ:

  • Zimowe kuligi w saniach najlepszym, sprawdzonym miejscem na zimowe kuligi organizowane w ciągu dnia lub po zmroku jest Dolina Chochołowska. Tutaj też jest największa szansa na śnieg i kulig w saniach, nawet gdy w Zakopanem drogi są czarne.
  • Przejażdżka wozem po mieście przejażdżka wozami konnymi po Zakopanem może być przyjemną i ciekawą formą zwiedzania miasta. Wystarczy, żeby z grupą pojechał przewodnik, który opowie o mijanych zabytkach i atrakcjach.
  • Kuligi w dorożkach w Zakopanem nawet w zimie kuligi często odbywają się w dorożkach. Jeśli budżet na to pozwala zachęcam do wynajmowania bryczek dla 2, ewentualnie 3 osób bo czterem dorosłym może być w dorożce po prostu ciasno.
  • Fasiąg to czterokołowy pojazd konny używany głównie na Podhalu do przewożenia turystów. Nazwa pochodzi z gwary góralskiej, w której tym mianem określa się wóz góralski. źródło Wikipedia