ZIMOWE IMPREZY INTEGRACYJNE

NARTY i SNOWBOARD

Odpoczywając w górach warto spędzić czas na sportowo. W mroźny, słoneczny dzień, gdy dookoła mnóstwo białego puchu najlepszym pomysłem jest wyruszenie na stok. Solidna porcja wysiłku fizycznego i dawka witaminy D przyda się każdemu. Wspólna pasja integruje i daje okazję do wielu fascynujących rozmów.


Szaleństwo na nartach i snowboardzie to uwielbiana przez wielu atrakcja. Sporty te są źródłem radości, zabawy i relaksu, pomagają zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. Fundujesz więc grupie wszystko to, co najlepsze. Poza tym zimą góry prezentują swoje najpiękniejsze oblicze, są magiczne, a obserwowanie ośnieżonych szczytów daje sporo pozytywnych wrażeń, pozwala się wyciszyć i złapać dystans do świata.
Zakopane oraz okolice to mnóstwo, świetnie przygotowanych tras o różnym stopniu trudności. Stoki czynne są od rana do późnego wieczora. Harenda, Kasprowy Wierch, Nosal, Szymoszkowa – to tylko kilka cieszących się zainteresowaniem miejsc, gdzie możecie pojeździć na nartach lub snowboardzie. Nie brakuje tam wypożyczalni sprzętu i szkółek z wykwalifikowanymi instruktorami, dlatego uczestnicy Twojej wycieczki, którzy nie mieli okazji spróbować swoich sił w tych dyscyplinach, będą mogli przekonać się, czy sporty zimowe to coś, w czym się odnajdą.

Firmy organizujące szkolenia i zawody narciarskie:

SZKOŁA NARCIARSKA STRAMA

 • Zakopane ul. Balzera 30 ; tel.: +48 18 20 116 46; + 48 604 801 800 / e-mail
 • Szkoła STRAMA prowadzona jest w Zakopanem przez wielokrotną Mistrzynię Polski w narciarstwie alpejskim Kasię Stramę. Szkoła posiada własne centrum narciarskie Nosal z wyciągami, karczmą oraz wypożyczalnią sprzętu i odzieży zimowej.
 • organizujemy profesjonalne zawody dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów oraz Demona Szybkości – zabawę na nartach dostępną nawet dla początkujących.
 • www.strama-szkola.pl >>>

SZKOŁA JAGNY

 • Witów 205, tel.: 505 505 101 / e-mail
 • szkolenie narciarskie i snowboardowe na każdym poziomie, zawody narciarskie i snowboardowe, profesjonalny snowpark
 • właścicielką szkoły jest najlepsza polska snowboardzistka Jagna Marczułajtis
 • www.witow-ski.pl
Pozostałe firmy organizujące imprezy na nartach:
 • Szkoła STOK Białka Tatrzańska, Kotelnica, tel.: 18 26 54 280 www / szkolenia i treningi na nartach i snowboardach, zawody narciarskie, snow park

WARTO WIEDZIEĆ

 • Zamawiając zajęcia dla większej grupy warto przygotować listę zawierającą informacje o umiejętnościach (dla szkoły narciarskiej) oraz wzrost, wagę i rozmiar buta każdego uczestnika (dla wypożyczalni)
 • zawody narciarskie i snowboardowe mogą być przeprowadzone nawet dla kilkuset osobowych grup, o różnym stopniu umiejętności. Początkujący narciarze już po kilku pierwszych lekcjach mogą wziąć udział w próbie bicia rekordu prędkości w zjeździe z „oślej łączki”.
 • zjazd z Kasprowego Wierchu pod opieką doświadczonego instruktora to sprawdzona atrakcja dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Zjazd można zaplanować, jako urozmaicenie wycieczki kolejką na Kasprowy Wierch lub jako osobną atrakcję, w formie kilkugodzinnego treningu narciarskiego.

Inne zimowe atrakcje Zakopanego