IMPREZY FIRMOWE W Zakopanem

KULIGI Zakopane dla GRUP - EVENTY

Kuligi w Zakopanem to niezwykle popularna, tradycyjna atrakcja zimową porą. Nie pomiń kuligu podczas planowania wypoczynku dla grupy. Zarówno firm, grup zorganizowanych i agencji eventowych – najlepsza zimowa atrakcja w Zakopanem.

Najlepsza oferta kuligów w Zakopanem na www.kuligi.pl


Organizatorzy kuligów w Zakopanem

Kulig Zakopane

Górskie tereny pokryte białym puchem zachwycą każdego. Przejażdżka saniami przez ośnieżone pola, łąki i lasy to doświadczenie, na które trzeba sobie pozwolić. Szczególnie wieczorem, gdy przeprawę rozświetlają pochodnie, a Tatry prezentują zupełnie inne, nieznane oblicze. Wybierz firmę, która nie tylko zorganizuje kulig w Zakopanem, ale też zagwarantuje transport z i do miejsca zakwaterowania, to bardzo wygodne rozwiązanie. Często proponowane są dodatkowe atrakcje, w postaci ogniska i poczęstunku oraz towarzystwa góralskiej kapeli, która dba o oprawę muzyczną i zachęca do wspólnej zabawy. Kulig zakończony ogniskiem lub prawdziwą biesiadą – przyznaj, że to interesująca opcja? Zimowy pobyt w Zakopanem musi wiązać się z taką rozrywką. Grupa długo będzie ją wspominać.

KUP KULIG ONLINE
WARTO WIEDZIEĆ o KULIGU W ZAKOPANEM ?

  • Zimowe kuligi w Zakopanem w saniach są najlepszym, sprawdzonym miejscem na zimowe atrakcje dla grup w ciągu dnia lub po zmroku – Dolina Chochołowska i kulig w niej to zawsze hit. Tutaj też jest największa szansa na śnieg i kulig w saniach, nawet gdy w Zakopanem drogi są czarne.
  • Przejażdżka wozem po mieście przejażdżka wozami konnymi po Zakopanem może być przyjemną i ciekawą formą zwiedzania miasta. Wystarczy, żeby z grupą pojechał przewodnik, który opowie o mijanych zabytkach i atrakcjach.
  • Kuligi w dorożkach po Zakopanem nawet w zimie kuligi często odbywają się w dorożkach. Jeśli budżet na to pozwala zachęcam do wynajmowania bryczek dla 2, ewentualnie 3 osób bo czterem dorosłym może być w dorożce po prostu ciasno.
  • Fasiąg to czterokołowy pojazd konny używany głównie na Podhalu do przewożenia osoób – turystów. Nazwa pochodzi z gwary góralskiej, w której tym mianem określa się wóz góralsk – popularny bardzo w Zakopanem.