IMPREZY FIRMOWE W GÓRACH

ogniska i góralskie watry

Być w Zakopanem i nie uczestniczyć w góralskiej imprezie? To byłby niewyobrażalny błąd. Zagwarantuj grupie, dla której organizujesz wyjazd możliwość prawdziwego szaleństwa.


Firmy

Ogniska, czyli watry, na których piecze się kiełbaski, pije grzańca i śpiewa, to perfekcyjny plan na wieczór. Jego dopełnieniem jest muzyka kapeli góralskiej gwarantująca niepowtarzalny nastrój. Jeszcze większą porcję zabawy oferują śpasy. Te imprezy, których forma mocno osadzona jest w góralszczyźnie odbywają się zarówno na polanie, jak i w karczmie. Ciekawe konkursy i opowieści, charyzmatyczni zbójnicy, gwar, śmiech i rytmy, przy których nogi same rwą się do tańca. Kilka godzin tak wyjątkowej biesiady to doskonały sposób na poznanie elementów góralskiego folkloru, odprężenie się, oderwanie od spraw, które każdego dnia zaprzątają Wam głowę i oczywiście okazja do integracji. W Zakopanem nie brakuje firm zajmujących się tego typu atrakcjami, dlatego bez trudu zapewnisz grupie wyjątkowy, szalony, pełen niespodzianek wieczór.

WARTO WIEDZIEĆ:

  • ognisko, któremu towarzyszy kapela góralska zamienia się w prawdziwą góralską biesiadę, z wspólnym śpiewaniem a często i tańcem przy płonącej watrze
  • jeśli na wieczór macie inne plany poczęstunek przy ognisku może zastąpić obiad
  • na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego rozpalanie ognisk jest zabronione!

Góralszczyzna – usługi i imprezy góralskie

  • Zakopane, ul. Na Gubałówkę 2a, tel.: +48 18 20 152 59, +48 501 590 590 / e-mail
  • Ogniska z cateringiem, góralskie watry z występem kapeli i par tanecznych, kuligi, pikniki – zadzwoń i powiedz jakie ognisko sobie wymarzyłeś, a my je dla Ciebie zorganizujemy. Specjalna oferta cenowa dla grup szkolnych i seniorów!
  • www.goralszczyzna.pl >>>