IMPREZY FIRMOWE W GÓRACH

Aquaparki & Termy

Zakopiańskie termy oraz aquaparki zebrały grono wielbicieli. To obowiązkowe atrakcje dla każdego turysty. Umieść je w planie wycieczki, a cała grupa, czy to pracowników, czy znajomych, młodszych, czy seniorów będzie zachwycona.


Termy & AquaParki w Zakopanem

W termach i aquaparkach możecie spędzić cały dzień, a i tak poczujecie niedosyt. To miejsca, które gwarantują relaks, aktywność, odzyskanie doskonałego samopoczucia oraz sił witalnych. Baseny, zjeżdżalnie o różnej wysokości, sauny, jacuzzi – nikt przez minutę nie będzie znudzony. Zaproś uczestników wycieczki tam, gdzie serwuje się dawkę sportu, wysiłku i rywalizacji. Każdy chętnie zadba o swoje zdrowie i skorzysta z cennych właściwości wód termalnych, czy groty solnej. Termy i aquaparki o każdej porze roku zapewniają niezliczone atrakcje i to nie tylko te związane z wodą. W obiektach tych znajdują się np. kręgielnie. Wykorzystaj ten fakt i zaproponuj grupie małe zawody. Kiedy aura na zewnątrz dopisze udajcie się na taras widokowy i odpoczywając na leżakach poobserwujcie Tatry, poczujcie klimat miejsca, w którym jesteście.

WARTO WIEDZIEĆ:

  • wszystkie wymienione kompleksy termalne posiadają własne restauracje, tak więc relaks na basenach można połączyć z obiadem lub kolacją
  • planując wyjazd na termy warto zadzwonić do nich wcześniej i dowiedzieć się czy można zarezerwować miejsca dla grupy