ZAKOPANE IMPREZY FIRMOWE

OFERTA NA LATO

Stolica Tatr to wyjątkowe miejsce na mapie naszego kraju. Nikogo chyba nie dziwi fakt, że jest często wybieranym kierunkiem wycieczek, także tych firmowych, których celem jest integracja pracowników. Wiadomo, że tylko zgrany zespół może działać skutecznie i z powodzeniem realizować wszelkie wyzwania. Dlatego, jeśli jesteś przedsiębiorcą pamiętaj, że organizacja tego typu wyjazdu zaowocuje w przyszłości.


Atrakcje godne polecenia:

Co robić latem w Zakopanem?

W temacie – Zakopane – atrakcje dla grup latem sporo jest do powiedzenia. Miasto to oferuje rozmaite formy spędzania wolnego czasu i moc aktywności, które pozwalają na doskonałą zabawę. Przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów.

Wycieczki z przewodnikiem

Będąc w górach koniecznie trzeba znaleźć nieco czasu na ich zwiedzanie i nacieszenie się krajobrazami. Długie spacery potrafią zrelaksować. Zaproponuj grupie taką formę aktywności. Skorzystaj z wiedzy przewodnika tatrzańskiego, który oprowadzi Was po przepięknych terenach. Warto wybrać się m.in. nad Morskie Oko lub do jaskiń, by podziwiać podziemny świat. Wrażenia będą niezapomniane.

Zwiedzanie Tatr na rowerze

Zapytaj uczestników wycieczki, czy chcieliby pozwiedzać tatrzańskie tereny na rowerze. Cudowna przyroda na wyciągnięcie ręki, zjawiskowe pejzaże, czyste, górskie powietrze – pewnie spodoba im się możliwość tego typu aktywności. Do dyspozycji jest wiele tras rowerowych o różnym stopniu trudności. Do łatwiejszych należy m.in. trasa Zakopane – Krzeptówki – Zakopane. Nie musicie zabierać w podróż własnych jednośladów, ponieważ na terenie miasta i okolic działa sporo wypożyczalni rowerów.

Interesująca gra terenowa

Gra terenowa to znakomita rozrywka, jak również możliwość nabycia umiejętności zespołowego pokonywania trudności. Cała grupa musi w niej uczestniczyć, każdy jest ważną częścią, proponuje rozwiązania i bierze udział w dyskusjach. Do wyboru najróżniejsze scenariusze. Można np. w oparciu o mapy szukać ukrytego przedmiotu.

Spływ Dunajcem – niezwykła przygoda

Spływ Dunajcem na drewnianej tratwie to ciekawe doświadczenie. Oferuje możliwość obserwacji gór z zupełnie innej perspektywy. Podczas tej niecodziennej przygody na nowo odkryjecie ich urok. Przy okazji możecie posłuchać ciekawych legend związanych z rzeką. Nie musimy chyba dodawać, że taki spływ to gwarancja relaksu. Zupełnie odcinacie się od tego co na lądzie i cieszycie widokami. Grupa będzie zachwycona!

Wyprawy na quadach

Innym, interesującym sposobem na podziwianie Tatr są wyprawy na quadach przez górskie i leśne tereny. To atrakcja, która jest źródłem niesamowitej frajdy. Spodoba się wszystkim lubiącym aktywności z nutką adrenaliny. Poprzedza ją odpowiednie szkolenie, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo grupy.

Paintball – wciągająca gra strategiczna

Sportową rywalizację i niezapomniane wrażenia zapewni paintball. W tej grze liczy się przede wszystkim odpowiednia taktyka oraz zgranie zespołowe. Każdy, kto choć raz spróbował w niej swoich sił wie, że strzelanie kulkami z farbą naprawdę może wciągać. To fantastyczna forma aktywności na świeżym powietrzu.

Pokonywanie przeszkód w parku linowym

Na pewno zależy ci na tym, by grupa, dla której organizujesz wypoczynek nie poczuła nudy ani przez chwilę. Koniecznie zabierz ją do parku linowego, gdzie atrakcji jest całe mnóstwo. Tor przeszkód zamontowany na drzewach, zjazdy, mosty, ścianka wspinaczkowa, możliwość skoku z kilkunastometrowej wieży – czyli ogromna porcja adrenaliny i doskonałej zabawy.

Zakopane – dla grup latem – to różnorodne formy spędzania czasu i wiele okazji do integracji zespołu, który zgrany, wypoczęty i z naładowanymi bateriami będzie jeszcze silniejszy i sprawniejszy w działaniu.