QUADY Zakopane

Marzycie o przygodzie w górach? Zachęcamy do skorzystania z firmy Quady Zakopane. Posiadamy wypożyczalnię quadów w Zakopanem i organizujemy pełne wrażeń wyprawy na quadach. Naszymi klientami są turyści z Polski oraz z zagranicy. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami Yamaha oraz Can Am, które są ubezpieczone oraz zarejestrowane. Jazda na nich to mnóstwo pozytywnych wrażeń, możliwość podziwiania niezwykłych, podhalańskich widoków i przy okazji porcja adrenaliny. Quady w Zakopanem nie bez powodu zyskały tak wierne grono fanów.

Firma funkcjonuje na rynku już od 2002 roku. Bez wahania możecie więc zaufać naszemu doświadczeniu. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników wycieczek, dlatego zawsze w pierwszej kolejności zapewniamy im szkolenie. Zatrudniamy najdoskonalszych, wykwalifikowanych przewodników, którzy na co dzień są instruktorami ATV Akademii – „elitarnej szkoły jazdy na quadach”.

Oferujemy również organizację imprez integracyjnych m.in. dla firm oraz zajęcia teambuilding, które pozwalają stworzyć silny, zgrany zespół. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wiemy, co znaczy dobra zabawa, przygoda i potrafimy zaplanować wyśmienity wypoczynek.