ZIMOWE IMPREZY FIRMOWE

skutery śnieżne

Śnieg, zabawa, adrenalina i piekne widoki na góry w Zakopanem – to wszystko w zimowym wydaniu dla grup, dla której organizujesz wycieczkę na skutery śnieżne. Najlepsza zimowa atrakcja w Zakopanem dla grup i turystów, biały puch – snieg – zabawa i skutery śnieżne.


Firmy od skuterów śnieżnych

Skutery Zakopane

W Zakopanem funkcjonuje sporo wypożyczalni skuterów śnieżnych. Oferują one najróżniejsze wyprawy i wycieczki na skuterach. Możesz wybrać – jednogodzinną wycieczkę lub całodniowe snow safari, podczas którego pokonujecie tereny dostępne wyłącznie dla skuterów śnieżnych. Istnieje również propozycja adresowana do osób, mających już doświadczenie – wyprawa na jednoosobowych skuterach przez obszary znajdujące się poza przetartymi szlakami. Najciekawszą jednak opcją jest plenerowa impreza, mająca na celu integrację, połączona z ogniskiem, na której na uczestników czekają atrakcje typu snowtubing, snowrafting.

Każdy organizator grupowego wyjazdu na skuterach śnieznych powinien pamiętać, że zima to szczególna pora roku i będąc wtedy w górach warto korzystać z uroków śniegu, z tego jakie daje możliwości. Skutery śnieżne – najlpesza atrakcja zimowa w Zakopanem.

SKUTERY ŚNIEŻNE WARTO WIEDZIEĆ ?

  • godzinna wycieczka na skuterach śnieżnych spodoba się każdemu. Na skuterze mogą jechać razem dwie osoby i w połowie drogi zmienić się za kierownicą
  •  dla grup w których przeważają panowie polecam trzygodzinne i dłuższe wyprawy na skuterach, połączone z poczęstunkiem przy ognisku
  • wycieczkę na skuterach można spokojnie zamówić o każdej porze dnia, dla każdego pełnoletniego klienta – jeszcze nie spotkałam osoby, której nie spodobałaby się jazda na skuterze śnieżnym :