ZAKOPANE IMPREZY FIRMOWE

OFERTA NA ZIMĘ

Góry w zimowej szacie to obrazek niezwykły. Jeśli stoisz przed wyzwaniem zorganizowania firmowego wyjazdu, na pewno zastanawiasz się, jakie atrakcje dla grup zimą w Zakopanem warte są uwagi i pomogą ją zintegrować. Oczywiście propozycji jest wiele, bo miasto doskonale wie jak zatroszczyć się o turystów i nieustannie szykuje dla nich nowe niespodzianki, ale podpowiadamy co naszym zdaniem sprawi Wam najwięcej radości. Zapewniamy, że jeszcze długo po powrocie do codziennych obowiązków wspominać będziecie wspólnie spędzony czas.


Atrakcje godne polecenia:

Kuligi, skutery śnieżne, snow zabawy, przejażdżki psim zaprzęgiem

Kulig to frajda nie tylko dla dzieci. Niewielu dorosłych oprze się tej atrakcji. Przejazd saniami wieczorową porą przez lasy i łąki, w towarzystwie pochodni, które nadają niesamowity klimat, a na zakończenie ognisko – prawda, że to ciekawa opcja? Podobnie jak snow zabawa, która cieszy się zainteresowaniem turystów w każdym wieku. Snow rafting, tor saneczkowy, jazda na skuterach śnieżnych – oferta jest bogata. Będąc w górach zimą po prostu trzeba nacieszyć się białym puchem, nawet jeśli okres dzieciństwa już dawno za Wami. Koniecznie miej to na uwadze planując wypoczynek grupy. Sporą dawkę uśmiechu wywołują również przejażdżki psim zaprzęgiem, szczególnie jeśli samodzielnie można nim pokierować, co wcale nie jest tak proste. Wielu uczestników tej atrakcji uznaje za ciekawe doświadczenie lądowanie w zaspie śnieżnej. Cóż, każdy przecież czasem marzy o tym, by poczuć się jak dziecko. Zabawy na śniegu to świetna okazja do tego.

Narciarstwo, także to biegowe

Wykorzystaj pobyt w górach i wybierz się z całą grupą na narty. Nosal, Harenda, Gubałówka, Kasprowy Wierch – wybór ośrodków narciarskich jest niemały. Miłośnicy białego szaleństwa będą zachwyceni. Nie brakuje tam szkółek, w których wykwalifikowani instruktorzy służą pomocą. Dlatego firmowy wypad w góry może być początkiem przygody z nartami. Zakopane oraz okolice oferują też tereny do uprawiania narciarstwa biegowego. Doskonała dla początkujących jest trasa na Równi Krupowej, zlokalizowana na ogromnej łące, w centrum miasta, czy trasa Siwa Polana, prowadząca przez Dolinę Chochołowską.

Urok zimowych spacerów

Zima, choć bywa sroga wcale nie powinna zniechęcać do spacerowania. Wręcz przeciwnie – o tej porze roku górskie krajobrazy są fascynujące. Dlatego zadbaj o to, by uczestnicy wycieczki ubrali ciepłe kurtki, szale, czapki i rękawiczki, zapakowali w plecaki termosy z herbatą lub kawą oraz coś na ząb i z uśmiechami na twarzach ruszajcie w drogę. Tatrzański Park Narodowy zaprezentuje Wam swoje najpiękniejsze oblicze. Przechadzka po nim daje wiele pozytywnych wrażeń, można oderwać się od wszystkich spraw i skupić wyłącznie na bajkowych sceneriach. Oczywiście dla zachowania bezpieczeństwa weź pod uwagę komunikaty turystyczne informujące m.in. o warunkach pogodowych.

Oferta – Zakopane – atrakcje dla grup zimą pokazuje, że warto właśnie o tej porze roku odwiedzić góry. Nie bez znaczenia dla samych przedsiębiorców jest fakt, że wyjazdy integracyjne przełamują rutynę codziennego dnia, rewelacyjnie scalają zespół, sprawiają, że ludzie mogą się poznać, poczuć jak jedna, silna drużyna, która wiele zdziała. Wypoczęty pracownik dużo lepiej realizować będzie nowe zadania. Jako organizator tego typu wyjazdu musisz o tym pamiętać.