Zakopane

Skitoury dla Grup

Skitoury w Zakopanem, czyli gotowy pomysł na super integrację dla grup!

Jeśli Wasz zespół także uwielbia aktywny wypoczynek i przygody, skitoury doskonale sprawdzą się jako atrakcja na wyjazd integracyjny, którą każdy zapamięta na długo!

Wycieczki na skiturach po górach to jedna z najpiękniejszych atrakcji – zamiast wybierać zatłoczone stacje narciarskie, udajemy się w góry by tam cieszyć się narciarstwem. I to w różnej postaci. Bo skituring polega na podchodzeniu do celu by potem zjechać. Łączy więc w sobie niejako narciarstwo biegowe i zjazdowe.

Skitouring przyciąga więc zarówno tych, którzy kochają szybkość i zjazdy, jaki i tych, którzy cenią długie wędrówki.

Wyprawa na skiturach to aktywność dla każdego, kto kocha przygody, naturę i wolność!


Oczywiście by móc udać się na wyprawę skitourową konieczny jest profesjonalny sprzęt (narty skiturowe, foki, kije, gogle, wiązania i buty), ale nie musicie mieć własnego sprzętu, który jest kosztowny a w przypadku grupy, która na co dzień nie jest związana z tym sportem, wręcz nie jest możliwe by każdy miał własny.

Skitury Zakopane Wypożyczalnia
Dlatego polecamy Wam skorzystać z wypożyczalni w Zakopanem, gdzie znajdziecie wszystko, co potrzebne na skitury – sprzęt, serwis i fachowe doradztwo.

Trasy na skitury w Tatrach są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu znajdziecie także propozycję doskonałą dla Waszej grupy, nawet jeśli dla części z Was będzie to pierwszy raz w narciarstwie skitourowym.