ZAKOPANE i okolica

GDZIE ZJEŚĆ, WYPIĆ i POTAŃCZYĆ?

Dzień w Zakopanem upłynął miło, zwiedzaliście, spróbowaliście różnego typu aktywności, ale co zrobić z rozpoczętym wieczorem, by uznać go za równie udany? Jeśli znalazłeś się w roli organizatora wyjazdu np. dla paczki przyjaciół, czy grupy współpracowników, powinieneś zadbać o moc atrakcji, także po zmroku. Poniżej kilka propozycji, które Cię zainspirują. Sprzyjają one integracji, a to przecież jeden z najistotniejszych celów tego rodzaju wycieczek.


Polecane atrakcje w porze wieczorowej

Ognisko z góralską kapelą w tle

Gwarantujemy, że jeśli tylko wspomnisz uczestnikom wyjazdu o ognisku, oszaleją z radości. Na terenie naszego kraju nie ma lepszego miejsca, by zorganizować taką atrakcję. Wspólne pieczenie kiełbasek, grzane wino, rozmowy, śmiech, a to wszystko przy akompaniamencie góralskiej kapeli, która bez wątpienia potrafi zachęcić do zabawy i rozruszać każdego. Śpiewom nie będzie końca! W sezonie zimowym ognisko może poprzedzić kulig. Wieczorna przejażdżka saniami przez najpiękniejsze tereny Tatr to niesamowite doświadczenie.

Huczna, góralska biesiada

Zadbaj o to, by grupa, dla której organizujesz wypoczynek miała okazję do wspólnego szaleństwa w towarzystwie podhalańskich rytmów. Biesiada w karczmie lub na polanie to rewelacyjna rozrywka. Tańce i śpiewy nie będą jedynymi atrakcjami. Zbójnicy uraczą Was historiami i żartami na temat Tatr i ich mieszkańców. Będziecie mieli możliwość uczestniczenia w konkursach i zabawach, frajdę sprawi np. góralskie karaoke. Posmakujecie również regionalnej kuchni.

Czas na imprezę – kluby, dyskoteki, dancingi

Zakopane oferuje mnóstwo lokali, w których serwuje się solidną porcję muzyki zarówno góralskiej, jak i elektronicznej, czy house. Nie brakuje tam dancingów. Zarówno młodsi, jak i starsi odnajdą dla siebie miejsce, które ich zachwyci i porwie do tańca. Planując imprezę dla grupy, weź pod uwagę jej wiek oraz upodobania muzyczne, tylko wtedy zabawa będzie udana.

Przysmaki lokalnych karczm

Jeden z lepszych sposobów na miły wieczór – wspólne wyjście do karczmy. Pomyśl więc i o tym. Podhale to mnóstwo klimatycznych lokali. Już od progu urzeknie Was wystrój wnętrz, a nos podpowie, że można tam dobrze zjeść. Być w górach i nie skosztować tradycyjnej kwaśnicy, moskoli, czy trunków, po których może zakręcić się w głowie – to byłaby gafa.

Bardzo nietypowe spa

Chcesz zaproponować grupie atrakcję, która przyniesie spokój, relaks i doskonałe samopoczucie? Nie ma lepszego pomysłu niż wyjście do spa. Tych „zwykłych” jest cała masa. Polecamy jednak nietypowe miejsce, a mianowicie piwne spa. Sauna, chmielowa kąpiel, masaże, degustacja piwa – prawda, że to ciekawa opcja na spędzenie wieczoru?

Zakopane – atrakcje dla grup wieczorem to oferta, o której jako osoba odpowiedzialna za organizację grupowych wyjazdów powinieneś wiele wiedzieć. Uczestnicy każdej wycieczki liczą przecież na moc niespodzianek, nie tylko w ciągu dnia.