Offroad

Buggy Zakopane

Buggy Zakopane, czyli gotowy pomysł na piękną przygodę!

Wypoczynek w Zakopanem to zdecydowanie czas na przygody! Warto zejść z komercyjnych ścieżek w stronę dzikich terenów, tatrzańskiej przyrody, wolności i pięknych widoków. Dodatkowo, teraz możesz to połączyć z dobrą zabawą i szczyptą adrenaliny!

Jak to zrobić? Wystarczy, że wybierzesz się z nami na wycieczkę autami Buggy!

Taka wyprawa to także doskonały pomysł na integrację dla grupy, jeśli szukasz najlepszej oferty, która na zawsze zostanie w pamięci partnerów biznesowych lub pracowników.

Buggy, czyli…

Buggy to mały samochód o bardzo lekkiej, ale solidnej konstrukcji, który jest zwinny niczym Quad! Specjalna budowa i wielkie koła sprawiają, że buggy doskonale radzi sobie w nawet najbardziej wymagającym terenie, np. w naszych górach.


Wyprawa autami Buggy z Przewodnikiem

Spotykamy się w centrum Zakopanego, gdzie poznasz Przewodnika, który poprowadzi Twoją wycieczkę. Przed startem będzie też czas na niezbędny instruktaż, dzięki któremu nawet osoby, które nigdy wcześniej nie jeździły quadem czy buggy poradzą sobie doskonale!

Udamy się w stronę górskich terenów, gdzie oprócz pięknych widoków będą przeszkody, zjazdy, podjazdy i trochę przeprawy.

ZAREZERWUJ TERAZ