ZIMOWE IMPREZY FIRMOWE

skutery śnieżne dla Grup

Szybkość, odrobinka adrenaliny, widok na góry w zimowym wydaniu – zaproś grupę, dla której organizujesz wycieczkę na skutery śnieżne. Nie będziesz musiał nikogo przekonywać do tej aktywności, biały puch i zabawy na nim uwielbiają nie tylko małe dzieci, ale też dorośli.


Firmy

W Zakopanem funkcjonuje sporo wypożyczalni skuterów śnieżnych. Oferują one najróżniejsze typy atrakcji. Możesz wybrać np. jednogodzinną wycieczkę lub snow safari, podczas którego pokonujecie tereny dostępne wyłącznie dla skuterów śnieżnych. Istnieje również propozycja adresowana do osób, mających już doświadczenie – wyprawa na jednoosobowych skuterach przez obszary znajdujące się poza przetartymi szlakami. Najciekawszą jednak opcją jest plenerowa impreza, mająca na celu integrację, połączona z ogniskiem, na której na uczestników czekają atrakcje typu snowtubing, snowrafting.

Każdy organizator grupowego wyjazdu powinien pamiętać, że zima to szczególna pora roku i będąc wtedy w górach warto korzystać z uroków śniegu, z tego jakie daje możliwości. Skutery śnieżne to jedna z nich.

SKUTERY ŚNIEŻNE WARTO WIEDZIEĆ:

  • godzinna wycieczka na skuterach śnieżnych spodoba się każdemu. Na skuterze mogą jechać razem dwie osoby i w połowie drogi zmienić się za kierownicą
  •  dla grup w których przeważają panowie polecam trzygodzinne i dłuższe wyprawy na skuterach, połączone z poczęstunkiem przy ognisku
  • wycieczkę na skuterach można spokojnie zamówić o każdej porze dnia, dla każdego pełnoletniego klienta – jeszcze nie spotkałam osoby, której nie spodobałaby się jazda na skuterze śnieżnym :