IMPREZY FIRMOWE W GÓRACH

WYCIECZKI AUTOKAROWE

Firmy organizujące wycieczki autokarowe z Zakopanego:

STRAMA SPORT i TURYSTYKA

Zakopane ul. Balzera 30 ; tel.: +48 18 20 116 46; + 48 600 075 823 / e-mail

Firma STRAMA od ponad 12 lat specjalizuje się w organizacji wycieczek jednodniowych i 24godzinnych. Grupy zorganizowane mogą skorzystać z gotowych propozycji lub zamówić dedykowaną wycieczkę.

Nasze wycieczki obsługują komfortowe autokary i profesjonalni piloci posiadający wymagane uprawnienia. Grupy odbieramy z dowolnego miejsca na terenie Podhala. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.strama.turystyka.pl >>>


Popularne wycieczki jednodniowe z Zakopanego:

  • DOOKOŁA TATR jednodniowa wycieczka autokarowa z Zakopanego, którą polecam zarówno grupom dorosłych, jak i wycieczkom szkolnym. Podczas tej wycieczki objedziecie całe Tatry przekraczając granicę rano w Chochołowie, a wieczorem na Łysej Polanie. Najciekawsze punkty programu wycieczki Dookoła Tatr to: Zamek Orawski, Jaskinia Lodowa i najwyżej położony tatrzański kurort – Szczyrbskie Pleso. Wycieczka trwa około 10 godzin.
  • TATRALANDIA – największy park wodny w tej części Europy to wycieczka polecana zdecydowanie dla dzieci i młodzieży. Cały dzień wśród 14 basenów termalnych, kilkunastu zjeżdżalni i wielu innych atrakcji zachwyci wszystkie dzieci, ale opiekunów może przyprawić o kilka siwych włosów :).
  • WIEDEŃ lub BUDAPESZT te wycieczki są bardzo popularne wśród indywidualnych turystów, ale mogą też zainteresować uczestników wycieczek zakładowych. Wyjeżdżając z Zakopanego o północy przed 8smą możecie być w Wiedniu lub Budapeszcie, cały dzień przeznaczyć na zwiedzanie i wrócić nocą do Zakopanego. Na taką wycieczkę koniecznie trzeba zamówić komfortowy autokar.