Park Janosika – sala zabaw

Od kiedy w centrum Zakopanego pojawił się Park Janosika każdy organizator wycieczek dla dzieci doskonale wie, że na odwiedziny tego miejsca należy wygospodarować sporo czasu. Jeśli planujesz wypoczynek najmłodszych koniecznie miej to na uwadze.

Park Janosika wystrojem nawiązuje do regionu, to nowoczesna, klimatyzowana, bezpieczna i zrealizowana przy udziale najdoskonalszych projektantów przestrzeń. Zastosowano tam przeszklenia, dzięki czemu można podziwiać widok na Gubałówkę, czy Krupówki i jeszcze bardziej poczuć góralską atmosferę. Kilkaset metrów kwadratowych wypełnionych kolorami spełnia oczekiwania dzieci w różnym wieku. Zabawki, baseny z kulkami, zjeżdżalnie, tory pontonowe, to kilka z licznych atrakcji tej wymarzonej dla najmłodszych krainy. Między kolejnymi szaleństwami warto udać się do kawiarni na pyszne desery, zdrowe przekąski i napoje. To też zakątek idealny dla dorosłych, którzy na chwilę chcą odciąć się od nieustającego gwaru i skosztować smacznej kawy.

W Parku Janosika dzieci ciekawie i aktywnie spędzą czas. Wiadomo, że posiadają one ogromną energię i potrzebują ruchu, a w tym miejscu mają okazję pobawić się z rówieśnikami, wybiegać i wyskakać. Warto zabrać je tam, by zobaczyć na małych twarzach wielkie uśmiechy.