ZAKOPANE IMPREZY FIRMOWE

OFERTA NA CAŁY ROK

Zakopane gwarantuje liczne atrakcje. Wśród nich są także te, którymi można cieszyć się przez cały rok, bez względu na pogodę. Organizujesz wycieczkę dla pracowników, przyjaciół, czy uczniów szkoły? Postaraj się tak zaplanować wypoczynek, by grupa miała okazję do integracji i ciekawie spędzała każdy dzień.


Atrakcje godne polecenia:

Zakopiańskie aquaparki i termy

Aquaparki i termy to miejsca, które oferują słodkie lenistwo i relaks oraz dużą porcję aktywności – przyznaj, że to doskonałe połączenie? Z pewnością uczestnicy wycieczki będą zachwyceni tą rozrywką. Baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny, masaże, gejzery wodne, siatki do wspinaczki, woda lecznica, spa a nawet kręgielnia – tam nie ma chwili na nudę. Koniecznie miej te atrakcje na uwadze planując udany pobyt w Zakopanem.

Przejażdżki psim zaprzęgiem

Niezależnie od pory roku będąc w Zakopanem warto skusić się na przejażdżkę psim zaprzęgiem. Jako organizator grupowych wyjazdów powinieneś pamiętać, że podobnie jak dzieci, czasem też i dorośli lubią poczuć czym jest prawdziwa zabawa. Firmy oferujące przejażdżki psim zaprzęgiem proponują także konkursy w postaci wyścigów po wyznaczonym torze. Warto wziąć w nich udział, wiadomo przecież, że podobnie jak współpraca, także sportowa rywalizacja potrafi scalić zespół.

Na ściance wspinaczkowej

Niektórzy uważają, że wspinanie się po ściance to w pewnym sensie symbol pokonywania kolejnych szczebli kariery zawodowej. Wykorzystaj to jeśli planujesz firmowy wyjazd integracyjny. Na ściance, która zlokalizowana jest pod dachem zarówno zimą, w upał, jak i deszcz cała grupa potrenuje swoje umiejętności. Nauczy się współpracy, tego, że czasem trzeba komuś pomóc, asekurować go lub zachęcać do działania.

Szaleństwo z góralami – biesiady

Biesiadowanie, rozmowy, śmiech, tańce i śpiew – wyborna atrakcja dla nawet najbardziej niezgranej i nieznającej się jeszcze drużyny. Górale porwą każdego, nawet tych, którym wydaje się, że nie mają w sobie nic z imprezowiczów. Podczas wspólnej zabawy można miło spędzić czas i co ważne zrelaksować się, zapomnieć o codziennych obowiązkach i pracy.

Krajoznawczo i kulturalnie

Nie zapomnij, że Zakopane i okolice to przede wszystkim magiczne widoki. Wybierzcie się całą grupą na długie spacery. Góry o każdej porze roku pięknie się prezentują. Jeśli aura nie sprzyja spacery zamieńcie na wizyty w muzeach, poznajcie lokalne tradycje oraz kulturę.

Zakopane – atrakcje dla grup całoroczne – to spory wybór sposobów na udaną wycieczkę, poznanie współtowarzyszy i integrację. Coś dla aktywnych i tych nieco bardziej leniwych.