IMPREZY FIRMOWE W GÓRACH

quady (ATV) wszędołazy

Poszukujesz atrakcji, która dostarczy uczestnikom wycieczki grupowej mocnych wrażeń? Quady będą wyśmienitym pomysłem. Miej na uwadze, że dobry organizator potrafi zadbać o to, by cała grupa mogła interesująco spędzić czas, a przy tym zacieśnić więzi. Szczypta zdrowej rywalizacji też jest potrzebna.


Firmy organizujące wycieczki i wyprawy na qudach:

Zakopane i okolice to tereny idealne na wyprawy na quadach. Jazda na tych mocnych, ryczących maszynach jest źródłem frajdy, adrenaliny i niezapomnianą przygodą. Będziecie mieli okazję pobyć blisko natury, z dała od miejskiego gwaru. Pola, łąki, lasy, potoki, góry – to widoki naprawdę interesujące.
Oferty firm zajmujących się tego typu atrakcjami są różnorodne. Przejażdżki quadami trwają od jednej do kilku godzin, jest też możliwość wykupienia całodniowej wycieczki. Do dyspozycji trasy dla początkujących i zaawansowanych. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo uczestników grupy. Będą oni pod opieką profesjonalistów, otrzymają kaski i stroje ochronne. Wybierz firmę, która działa kompleksowo, zapewni transport z i do miejsca zakwaterowania, a poza wyprawą na quadach, zorganizuje także na Twoje życzenie catering, ognisko, czy góralską kapelę, czyli całą imprezę integracyjną.

 

QUADY WARTO WIEDZIEĆ:

  • jazda na quadach nie wymaga specjalnych umiejętności ani uprawnień
  • większość firm, za dodatkową opłatą, wypożycza stroje ochronne (chroniące przed zabrudzeniem)
  • w okresie zimowym, jeśli nie ma wystarczająco dużo śniegu dla skuterów można je zastąpić quadami